kosmos - komentarze


.

Każdy ma prawo do wyrażenia siebie, swojego zdania, swojej opini. Czasem warto jest się podzielić z kimś swoimi wewnętrznymi przeżyciami. Albo i takimi błachymi, ktore napotykają nas każdego dnia. I ja chcę skorzystać z tego prawa i z możności blogowania. Chcę opisywać i dzielić się z Wami moimi problemami jak i radościami dnia codziennego.



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
27.02.2005 :: 22:31 :: v20-s1.itpp.pl

outsiderka

THX za koment na blogu. Jestem wdzieczna za kazdy. Dobrze, ze korzystasz z tego, po to to jest! Wpadnij jeszcze kiedys do mnie, a jak bede miala czas to cie do linkow dorzuce. :
ma jeszcze drugiego bloga shadowkitty.talk.pl wpadnij kiedys
27.02.2005 :: 19:28 :: gw3-nat.byd.elnet.pl

maja

widzę że zapowiada się ciekawe blogowanie u Ciebie :] Dziex za komenta u mnie. pozrdoofka :*
27.02.2005 :: 18:27 :: xdsl-794.lubin.dialog.net.pl

rahimka

Elo! No pewnie, że masz prawo;)) Będe często wpadać:)) Skomentuj cosik u mnie : rahimka.talk.pl albo namocypaktu.talk.pl. Strzałka:*
27.02.2005 :: 18:27 :: xdsl-794.lubin.dialog.net.pl

rahimka

Elo! No pewnie, że masz prawo;)) Będe często wpadać:)) Skomentuj cosik u mnie : rahimka.talk.pl albo namocypaktu.talk.pl. Strzałka:*
27.02.2005 :: 18:27 :: xdsl-794.lubin.dialog.net.pl

rahimka

Elo! No pewnie, że masz prawo;)) Będe często wpadać:)) Skomentuj cosik u mnie : rahimka.talk.pl albo namocypaktu.talk.pl. Strzałka:*
27.02.2005 :: 18:27 :: xdsl-794.lubin.dialog.net.pl

rahimka

Elo! No pewnie, że masz prawo;)) Będe często wpadać:)) Skomentuj cosik u mnie : rahimka.talk.pl albo namocypaktu.talk.pl. Strzałka:*
27.02.2005 :: 18:27 :: xdsl-794.lubin.dialog.net.pl

rahimka

Elo! No pewnie, że masz prawo;)) Będe często wpadać:)) Skomentuj cosik u mnie : rahimka.talk.pl albo namocypaktu.talk.pl. Strzałka:*
Talk.pl :: Wróć