kosmos - komentarze


szablony??!!

Hmmm... Ciężko jest się przyzwyczaić do tego serwisu i do pisania w nim. Wydaje mi się, że tam pisze mi sie o wiele lepiej. I jakoś tak bardziej szczerze. Mimo to i tak chce spróbować. To taki wiosenny prezent *_* za 1,22, który może kiedyś będzie lepszy.

Chcę was poinformować moje drogie dzieci, że z tego bloga planuję też zrobić bloga na szablony. Ale już wiem jaki będzie pierwszy punkt regulaminu, każdy szablon wżucać będziecie sobie na swój serwer. Będą takie szablony, które będą na moim serwerze, ale, żeby wam lepiej działały i nie wyskakiwały krzyżyki to sobie wżucicie na swój. Jesli wogóle chętni na moje arcydziełka będą i jeśli wogólę podejme się tego przedsięwzięcia.

Ale cóż. Pozyjemy zobaczymy. Jeśli będę mieć więcej czasu (tzn. jeśli pani K. pójdzie na macierzyńskie i nie będzie smętów francuskich, a będzie to za jakieś max dwa tygodnie) to napewno naskrobie coś dla was moje kochane żuczki gnojki.


Acha i NIE będzie szablonów na zamówienie. Bo kiedyś jak współpracowałam ze stronką to miałam całe łikendy lekko mówiąc spierdolone : - )






Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
03.03.2005 :: 17:42 :: doi171.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktosiulka

co za poswiecenie . nie martw sie, kazdy komputer da sie oswajac i z kazdym to sie w koncu udaje . przeciez net wymyslili ludzie dla ludziow, a nie ludzi dla netu...
Talk.pl :: Wróć