kosmos - komentarze


dosyć symboli.

Czas, aby wszystkie nauki i przekazy, słowa Papieża Polaka wprowadzić w życie. Jeden człowiek zjednał cały świat. To jest cud. To jest Bóg, do którego mam mnóstwo pytań. Ciesze się, że mogłam być uczennicą Papieaża Polaka. Jutro idę na rynek ze świeczką. Wieczorem. Bezie współna modlitwa i kolejne łzy, które napływają czasem, jak pomysle o tym, że nie dorastam Papiezowi do pięt, że nie potrafię iść jego śladami.

[']

A tak po za tym to meeeeega hard cor, bo z dnia na dzień coraz ładniej na zewnątrz, a wbrew pozorom tam w środku mega chujnia. Łożeszszokjeden!! Myslę co by tu napisac. Samym wpatrywaniem się w kolorowy monitor nic nie wykrzesę (jakie to nudne). A może napisze o tym co aktualnie slucham?? Okej. A więc Furneal March (inaczej się pisze:) Chopina Noctrum(...) (też się inaczej piszę:) Chopina, Lullaby (też inaczej się pisz) Chopina i Mozarta -carmina burana. Ech... No toż to szok, ale muzyka klasyczna jest do oczyszczenia obecnego, zasmieconego stanu ducha. Warto. Poleca. Da się myslec. Klasyczna muzyka jest nie do wyżycia się, ale do myślenia i odpoczynku. a zwlaszcza teraz... [']

Nie będe się powtarzać, ale prowadzenie tego bloga nie ma sensu. Żadko tu bywam. ciągle sie powtarzam, nie potrafię się otworzyć i wylać swoich uczuć mimo iż mam wiele do napisania nie mogę napisac nic. Nie potrafię. Całe złoty dwadzieściadwa poszło. No oddam nikomu jednak mojego bloga (mimo iż jedna taka chciała:), bo mam fajna ksywkę :)

Kończę. I znów. Napisze jutro, za tydzień, za miesiąc, wogóle...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.11.2006 :: 15:42 :: dfn52.neoplus.adsl.tpnet.pl

www.caly kosmos. pl








Talk.pl :: Wróć