Link :: 01.03.2005 :: 12:55
kulig

Usunęła mi się notka z czego jestem wścieknięta potfornie, ale .uj. Nie chce mi się pisać nowej. Generalnie był kulig całkiem przyjemny. Dla pieska Mikusia, albo raczej jego pana ; - ) Pe. Em. i A i może ja chcemy tam wrócić w jakąś wiosenną sobotę.

Ech kurdę. No.

ciał.
Komentuj(1)


Link :: 03.03.2005 :: 16:16
szablony??!!

Hmmm... Ciężko jest się przyzwyczaić do tego serwisu i do pisania w nim. Wydaje mi się, że tam pisze mi sie o wiele lepiej. I jakoś tak bardziej szczerze. Mimo to i tak chce spróbować. To taki wiosenny prezent *_* za 1,22, który może kiedyś będzie lepszy.

Chcę was poinformować moje drogie dzieci, że z tego bloga planuję też zrobić bloga na szablony. Ale już wiem jaki będzie pierwszy punkt regulaminu, każdy szablon wżucać będziecie sobie na swój serwer. Będą takie szablony, które będą na moim serwerze, ale, żeby wam lepiej działały i nie wyskakiwały krzyżyki to sobie wżucicie na swój. Jesli wogóle chętni na moje arcydziełka będą i jeśli wogólę podejme się tego przedsięwzięcia.

Ale cóż. Pozyjemy zobaczymy. Jeśli będę mieć więcej czasu (tzn. jeśli pani K. pójdzie na macierzyńskie i nie będzie smętów francuskich, a będzie to za jakieś max dwa tygodnie) to napewno naskrobie coś dla was moje kochane żuczki gnojki.


Acha i NIE będzie szablonów na zamówienie. Bo kiedyś jak współpracowałam ze stronką to miałam całe łikendy lekko mówiąc spierdolone : - )





Komentuj(1)


Link :: 04.03.2005 :: 11:43
itp.

Dziś na j. polskim w mojej głowie rodziły się dziwne myśli. Dotyczyło one mojej pały nieszczęsnej z tego głupolowatego przedmiotu. Pier*dole.

Nie lubię j. polskiego i tej głupiej babsztyla. Niech ją kurde czołg przejedzie.

Marnie widze swoją 'światlaną' przyszłość posłanki , albo jakiejś innej biurokratki zarabiającej krocie na odbieraniu telefonów i uśmiechaniu się do lusterka. Tak. Bo tylko na tym można teraz zarobić. Będę Lepperką. Ha!

O ile skończe to zasyfione gimnazjum.

Moje plany na dziś:
Kupujemy z Madzią pudło lodów i żremy.

*****
Adi-jos! Dzieci moje kochane inaczej.
Komentuj(2)


Link :: 15.03.2005 :: 16:51
Uuu... Lala.

Jejciu trochę mnie nie było, ale nie miałam weny i wogóle tego wszystkiego co składa się na twórczość bezsensowną, a po za tym to szkoła daje mi się we znaki i dom mój 'prawdziwo-wirtualny' jest tu :) wchodzić proszę tam :)

Ostatnimi czasami w I LO w moim mieście odbyły się targi LO z całego powiatu. Mam już dwa licea, o ktorych myślę wieczorami, lub gdy triumfuje z kolejną 5 przeważnie z w-efu :) Kierunek to edukacja europejska z rozszerzonymi WOSem, historią, geografią i j. obcym, lub prawno społeczna z identycznymi poszerzeniami tylko bez WOSu.

W grę wchodzi wszystko prócz kierunków z matmą i fizyką.

Uuuuuuuuuu... Kurwa, ale leję smęty. Zresztą od tego jest ten blog, żeby przynudzać, a to ostatnio robię najlepiej.


Komentuj(1)


Link :: 21.03.2005 :: 12:47
i c****em go w twarz

Ociągam się z notencjami, ale jakoś tak nie mam o czym pisac. Dziś jest pierwszy dzień wiosny, z tej okazji wszystkie mądre dzieci ida na wagary, a głupie kujonki ślinią się pod szkołą i czaekają na ukochane nauczycielki. Ja zaś wraz z Madzia i słynna Anną poszłyśmy do lasu. Siedziałysmy i siedziałysmy i robiłysmy różne głupie rzeczy, aż wkońcu poszłysmy do siebie do domów. Czekamy. Mam dziś bierzmowanie :/

Sory, ze taka notka krótka (zreszta kogo to interesuje), ale nie mam weny twórczej, która jest głównym powodem tego jak żadko tu wchodzę. Pewnie kolejna notka znów sie pojawi za tydzień, albo dwa, albo wogóle.

cha ja już chodzę w adidkach, bo szlag mnie trafia jak widzę glany. A zwłaszcza swoje, ktore nie nadają sie już do użytkowania.

Czas kasę zbierać na martensy. Klasyczny model bodajże 8-dziurkowy. Filetowe, bądź zielone, ewentualnie czarne, lub białe.


Komentuj(1)


 

[Księga gości]

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty

link1
link2
link3

talk.pl